Aktualności

Archiwum Newsów

Galeria

Plan lekcji nr 2
dla gim. i szk.podst.

Zmiany w planie

Kalendarium

Dokumenty

Wykaz podręczników

TIK

eTwinning

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Przyjaciele szkoły :)


Patron

Historia szkoły

Dyrekcja

Grono Pedagogiczne

Rada Rodziców

Administracja

Dział techniczny

Dzwonki

Pedagog

Samorząd Uczniowski

Klasy


Nasi absolwenci


Koła zainteresowań


Redakcja

Kontakt


Linki dla nauczycieli

Linki dla uczniów

Linki dla rodziców

Pogoda



zobacz księgę gości

dopisz się do księgi






Samorząd Uczniowski

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Przewodnicząca - Wiktoria Hinz
Zastępca przewodniczącej - Kacper Kwasigroch
Sekretarz - Aleksandra Ziółkowska
Skarbnik - Dominika Jawor

Skład Samorządu Uczniowskiego: Patrycja Trzeciakiewicz, Nikola Cygan, Dobromiła Szpaczyńska, Julia Stucka, Lena Kowaleska, Sebastian Wiśniewski, Nicola Nitka, Wiktoria Gilka, Szymon Plak

Opiekunowie: Wioletta Górska, Dagmara Pożywio, Magdalena Kwasigroch

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Przewodnicząca - Julia Kroll
Zastępca przewodniczącej - Monika Suchomski
Sekretarz - Natalia Bartlewska
Skarbnik - Oliwia Babińska

Skład Samorządu Uczniowskiego: Wanessa Rybacka, Patrycja Bona, Monika Maciaszek, Paulina Wójcicka

Opiekunowie: Wioletta Górska, Karolina Gierszewska












Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017

Przewodnicząca - Milena Dullek
Zastępca przewodniczącej - Julia Kroll
Sekretarz - Martyna Kacińska
Skarbnik - Oliwia Babińska

Skład Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Lorek, Monika Suchomska, Monika Maciaszek, Kamil Kaszczyszyn, Wanessa Rybacka, Patryk Wamka, Agata Łyczywek, Zuzanna Szpaczyńska, Weronika Kolasa, Mateusz Marciocha

Opiekunowie: Wioletta Górska, Joanna Raflewska


zebranie SU



zebranie SU

zebranie SU


Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016

Przewodnicząca - Dominika Robaczewska
Zastępca przewodniczącej - Weronika Kolasa
Sekretarka - Patrycja Wójcicka
Skarbnik - Oliwia Rybacka

Skład Samorządu Uczniowskiego: Agata Łyczywek, Maria Stołowska, Milena Dullek, Mikołaj Janowic oraz przedstawiciele klas pierwszych, tj.: Julia Karwasz, Julia Rybacka, Kamil Kaszczyszyn i Oliwia Wolska.

Opiekunowie: Karolina Gierszewska, Wioletta Górska,


wybory SU



zebranie SU

zebranie SU



Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2014/2015

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2012/2013

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2010/2011

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2009/2010

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2008/2009

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2007/2008

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2006/2007

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2005/2006

Praca Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2004/2005

Wstecz


Gimnazjum
im. Jana Pawła II
ul. Sępoleńska 12a
89-520 Gostycyn
tel. (052) 3346308
gostycyngim@op.pl

Logo


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie


Wnioski i uwagi dotyczące bezpieczeństwa w szkole, w drodze do szkoły zgłoś na maila dgiersz@wp.pl




Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

Logo

Mały poradnik życia




© Copyright 2005 by GwG - wszelkie prawa zastrzeżone!