Aktualności

Archiwum Newsów

Galeria

Plan lekcji nr 3

Kalendarium

Dokumenty

Wykaz podręczników

TIK

eTwinning

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Przyjaciele szkoły :)

RODO


Patron

Historia szkoły

Dyrekcja

Grono Pedagogiczne

Rada Rodziców

Dzwonki

Pedagog

Samorząd Uczniowski


Nasi absolwenci


Redakcja

Kontakt


od 18.04.2005 roku

Warsztaty Kulinarne w GBP Gostycyn


W bibliotece będziemy przyrządzać smaczne potrawy regionalne: - ruchanki (racuchy drożdżowe), potrawkę, drożdżówkę, flyndze (placki ziemniaczane) i wiele innych pyszności.
Warsztaty są organizowane dla mieszkańców Gminy Gostycyn, a liczba miejsc jest ograniczona. Nie czekajcie i zapisujcie się już dziś! My przebieramy nóżkami na myśl o tych wszystkich smacznościach. :)
Magdalena Jutrowska
GBP Gostycyn
tel. 52 33 462 51

Dodała: admin |8 sierpnia 2021|

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Z powodów epidemicznych uroczystość zakończenia roku szkolnego podzielona została na dwa dni i cztery części. W czwartek, 24 czerwca, pamiątkowe dyplomy, świadectwa oraz nagrody otrzymali uczniowie oddziału "zerowego" a także klasy IIc z naszej szkoły filialnej w Wielkiej Kloni.
W piątek, 25 czerwca, o godzinie 9.15 rozpoczęła się wspólna uroczystość dla uczniów klas VII połączona z pożegnaniem absolwentów. Na spotkanie które odbywało się na hali Centrum Sportowo - Rekreacyjnego przybyli: przewodniczący Rady Gminy Gostycyn Ryszard Sucharski, przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki, Pomocy Społecznej Grażyna Kida, Sekretarz Gminy Gostycyn Dorota Gromowska oraz przewodnicząca Rady Rodziców Alicja Sobkiewicz. Absolwentom towarzyszyli rodzice, wychowawcy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi... LINK

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Anna Okonek |28 czerwca 2021|

Przyszedł czas na podsumowania - apel szkolny dla klas I-III i IV-VIII

Miniony rok to trudny rok szkolny - pandemia COVID - 19, zdalne nauczanie od 23 października do 28 maja, inne ograniczenia epidemiczne. Mimo tych trudności, podejmowaliśmy różne działania. Uczniowie też brali udział w konkursach na różnych szczeblach: gminnym, powiatowym, rejonowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i też międzynarodowym... LINK - klasy1-3; LINK - klasy4-8

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: admin |27 czerwca 2021|

Wycieczka do Gostycyna

Dzieci z filialnej Szkoły Podstawowej w Wielkiej Kloni, 17 czerwca wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Gostycyna, której głównym celem było: adaptacja do nowej rzeczywistości edukacyjnej dla uczniów naszej placówki od września 2021. Dzieci rozpoczną naukę w klasie Ia, IIIa i IIIb w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Gostycynie oraz w przedszkolu "Niezapominajka". Nasi wychowankowie zwiedzili wymienione placówki, poznali swoich wychowawców, odwiedzili pana Dyrektora i panią Wicedyrektor, poznali obsługę, a także zjadły obiad w szkolnej stołówce.
Skorzystaliśmy z usług restauracji "Borowiacki Wigor"- pizza wszystkim smakowała.
Dzieci wiedzą, że po wakacjach podróżowanie autobusem do Gostycyna, to pokonanie drogi do nowej szkoły. Już dziś życzymy wszystkim- powodzenia!
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |25 czerwca 2021|

Bezpieczne wakacje

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tucholi w związku z trwająca akcją "Bezpieczne wakacje" oraz zbliżającym się okresem wakacyjnym przesyła materiały informacyjno edukacyjne dotyczące bezpiecznego wypoczynku dzieci i młodzieży.

LINK - PRZECZYTAJ

Dodała: Jolanta Werner |25 czerwca 2021|

Powitanie lata- w Wiosce Miodowej

21 czerwca dzieci z Filialnej Szkoły Podstawowej z Wielkiej Kloni gościły w Wiosce Miodowej w Wielkim Mędromierzu. Pani Iwona, Ewa, Rozalia w pięknych fartuszkach, umilały nam pobyt. Dzieci pozyskały informacje na temat życia pszczół ich zwyczajów odgrywając role robotnic,trutni i królowej. Poznały produkty pszczele, a także poznały tajniki pracy pszczelarza. Atrakcją były warsztaty wyrabiania świec. Każdy uczestnik z wielkim zaangażowaniem wykonywał świeczkę, która stała się pamiątką z naszej wyprawy. Dzieci przebyły trasę do gry terenowej. Niespodzianką była wizyta w Izbie Pamięci Zabytków. Dziękujemy za wspaniale spędzony czas i poczęstunek.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |23 czerwca 2021|

Warsztaty artystyczne do "Misterium Nocy Świętojańskiej"LINK - Informacja o projekcie Warsztaty artystyczne do "Misterium Nocy Świętojańskiej"

Dodała: admin |21 czerwca 2021|

STĘPEM, KŁUSEM I GALOPEM

14 czerwca, dzieci z filialnej Szkoły Podstawowej w Wielkiej Kloni wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do stadniny koni "Dąb" w Mąkowarsku. Po przyjeździe na miejsce udaliśmy się na spotkanie zapoznawcze z mieszkańcami stajni i sprzętem jeździeckim. Potem dzieci jeździły w siodle na koniach i kucykach. Kolejną atrakcją była przejażdżka bryczką po lesie. Pozostały czas przeznaczyliśmy na gry i zabawy ruchowe. Gdy już się wszyscy napracowali, jak "przysłowiowe konie", przyszedł czas zasłużonego posiłku. Po upieczeniu i zjedzeniu kiełbasek udaliśmy się w drogę powrotną patataj, patataj, patataj...
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Violetta Grejczyk |16 czerwca 2021|

Zajęcia laboratoryjne

9 czerwaca 2021roku uczniowie klasy Ib oraz Szkoły Filialnej w Wielkiej Kloni uczestniczyły w zajęciach laboratoryjnych zorganizowanych przez Akademię Pana Królika z Torunia. Dzieci miały okazję zapoznać się jak powstaje tabletka musująca, wykonać eksperyment wybuchowy i rozpoznawać kształty. Same wykonywały doświadczenia, bawiły się wyśmienicie.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Maria Anhalt |15 czerwca 2021|

WYNIKI TEGOROCZNEJ EDYCJI LIGI MISTRZÓW HISTORII

Tegorocznym mistrzem została: LINK

Dodała: Izabela Glama |10 czerwca 2021|

DZIEŃ DZIECKA WŚRÓD ZIELENI

1 czerwca przywitał wszystkich pochmurnym niebem, deszczowymi chmurami, ale dzieciom z filialnej Szkoły Podstawowej i uczniom klasy I b z Gostycyna buzie uśmiechały się z radości od samego rana, bo to dzień wyjazdu do Nadleśnictwa w Zamrzenicy. Przed wyjazdem dzieci zastały na boisku gości w barwnych strojach (pracowników GOK z Gostycyna), z słodką niespodzianką. Wielkie, to było zaskoczenie i zdziwienie. Dziękujemy!
Podczas wycieczki dzieci spacerowały pod przewodnictwem Pana Macieja edukacyjną ścieżką przyrodniczo-leśną "Nad Zamrzonką", wzbogacały wiedzę na temat lasu, podziwiały piękno krajobrazów, a wszystko to, umilał śpiew ptaków i rechot żab. Po spacerze, każdemu uczestnikowi smakowała kiełbaska z ogniska i słodkości. Pobyt zakończyliśmy zabawami i malowaniem twarzy. Dzień ten zapisał się w pamięci każdego uczestnika. Dziękujemy, za wspaniałą gościnę. Dzieci zmęczone zadowolone wróciły do domów, aby świętować Dzień Dziecka z rodzicami.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |4 czerwca 2021|

RZUĆ PALENIE

Jeśli jesteś osobą palącą, chcesz poznać skutki palenia, korzyści wynikające z rzucenia palenia - do czego usilnie Cię namawiam -oraz sposoby na rzucenie palenia bez tycia, odczytaj poniższe fakty i wskazówki!

LINK - PRZECZYTAJ :)

Dodała: Anna Okonek |1 czerwca 2021|

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI - 10 porad policjanta

LINK - FILM EDUKACYJNY DLA RODZICÓW DZIECI W MŁODSZYM WIEKU SZKOLNYM I PRZEDSZKOLNYM "BEZPIECZEŃSTWO DZIECI - 10 porad policjanta"

Dodała: Anna Okonek |1 czerwca 2021|

Harmonogram zwrotu podręczników na rok szkolny 2020/2021

LINK - Harmonogram

Dodała: Magdalena Jutrowska |31 maja 2021|

Dzieci w wirtualnej sieciLINK - broszura opracowana przez Fundację Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii, "Dzieci w wirtualnej sieci"

Dodała: Joanna Piesik |27 maja 2021|

"Kuchnia pogranicza nie ogranicza"

Tym razem poszukujemy współczesnych odpowiedników przepisów retro naszych mam i babć.
Jeżeli lubisz unowocześniać dawne receptury, zmieniasz składniki potraw lub dodajesz coś od siebie - podziel się z nami swoim przepisem. Zamieniamy retro na wersję współczesną.
Na Wasze przepisy czekamy do 25.06.2021 r. (piątek) w bibliotece.
Magdalena Jutrowska, GBP Gostycyn, tel. 52 33 462 51

Dodała: admin |26 maja 2021|

"MAMA NA HAWAJACH"

Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wielkiej Kloni pod okiem wychowawczyń przygotowały przedstawienie i upominki z okazji "Dnia Matki". W obecnych czasach obostrzeń związanych z pandemią, należy się odpoczynek wszystkim mamom z okazji Ich święta. Pociechy zaprosiły swoje mamusie na Hawaje. Występy online w pięknej scenografii pozwoliły przenieść się wszystkim widzom w strefę relaksu i pozytywnych emocji. Każda mama mogła poczuć odprężenie, wyciszenie, a także usłyszeć bicie swego serca widząc swoje dziecko na scenie-na ekranie.
Taka forma jest innowacją obchodów Dnia Matki. Myślimy, że słowo aloha zapadnie wszystkim w pamięci, a taniec hula stanie się przebojem lata. Dużo zdrówka i odpoczynku dla wszystkich Mam!
Alicja Kończyńska

LINK - "Mama na Hawajach"

Dodała: admin |26 maja 2021|

FILM - "WYCHOWANIE DZIECI część 2- 10 PORAD PSYCHOLOGA"

LINK - FILM EDUKACYJNY DLA RODZICÓW DZIECI W MŁODSZYM WIEKU SZKOLNYM I PRZEDSZKOLNYM "WYCHOWANIE DZIECI - 10 PORAD PSYCHOLOGA"

Dodała: Anna Okonek |19 maja 2021|

Rodzina w centrum 3 - projekt


LINK - Informacja o Projekcie
LINK - Informacje
LINK - Diagnoza potrzeb uczestnika Projektu
LINK - Oœwiadczenie uczestnika Projektu
LINK - Dane uczestnika Projektu
LINK - Formularz zgloszeniowy do Projektu

Dodała: Anna Okonek |11 maja 2021|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw VIII

LINK - zestaw VIII

Dodała: Izabela Glama |11 maja 2021|

"Odjazdowy Bibliotekarz"

Indywidualny Rajd Rowerowy "Odjazdowy Bibliotekarz" jest alternatywą, którą wymyśliłyśmy w obecnej sytuacji. Mieszkańcy Gminy Gostycyn "kręcą" kilometry po naszej okolicy, które zostają zamienione na złotówki. Wójt Gminy Gostycyn - pan Ireneusz Kucharski, przekaże równowartość pieniężną przejechanych kilometrów. Za pieniądze zakupimy nowości książkowe do naszej biblioteki. Dla osoby, która od 8 do 16 maja przejedzie największą ilość kilometrów mamy niespodziankę.
"Kobiecość - moja supermoc" to konkurs skierowany do młodych kobiet z klas IV-VIII z Gminy Gostycyn. Chcemy uświadamiać młodzież jak ważna jest akceptacja i świadomość własnego ciała. Każdy jest inny i to jest piękne! Kochajmy siebie i akceptujmy w pełni. Odpowiedzi można zostawiać w bibliotece, przeznaczyłyśmy do tego celu specjalny słój. Wybierzemy z nich 3 szczęściary, które otrzymają niespodziankę od marki YourKaya. Zaufajcie nam - jest o co powalczyć! :)
Magdalena Jutrowska, GBP Gostycyn, tel. 523346251

Dodała: admin |11 maja 2021|

"Kuchnia pogranicza nie ogranicza"

Nie chwaliłyśmy się wcześniej, ale nadszedł czas, abyście się dowiedzieli... Nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie w wysokości 12 tysięcy złotych na projekt pt. "Kuchnia pogranicza nie ogranicza". Ruszamy pełna parą! Odkurzcie swoje stare przepiśniki, pożółkłe zeszyty, karteczki z recepturami po babci. Popytajcie w rodzinie skąd akurat taki przepis na drożdżówkę czy pasztet. Z pewnością dowiecie się wielu ciekawych historii na które my czekamy! Przynieście do nas te kulinarne skarby. Wspólnie stworzymy książkę kucharską!
Magdalena Jutrowska, GBP Gostycyn, tel. 52 33 462 51

Dodała: admin |29 kwietnia 2021|

Powrót do szkoły po okresie nauczania zdalnego

LINK - podpowiedzi dla rodziców, nauczycieli i uczniów

Dodała: Anna Okonek |29 kwietnia 2021|

Sadzonka za przeczytaną książkęLINK

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: admin |29 kwietnia 2021|

Jak nauczyć dziecko planowania

LINK

Dodała: Anna Okonek |21 kwietnia 2021|

WIELKANOCY CZAS

W czasie przedświątecznym przedszkolakom z Wielkiej Kloni w czasie nauki stacjonarnej udało się przygotować palemki, stroiki z kurczątkami, zasiać żytko. W Wielkim Tygodniu, gdy dzieci chciały spotkać się z zajączkiem wielkanocnym w szkole, nastąpiły zmiany- nauka online. Jednak zając nie zawiódł dzieci, odwiedził każdego osobiście w domu w towarzystwie koguta, który swoim pianiem ogłaszał wizytę szaraka. Dzieciom taki gość sprawił wiele radości i nie zapomnianych wrażeń, gdy maluchy musiały wykonywać przysiady, pajacyki albo dogonić zajączka z prezentem. Dzieci jeszcze po świętach wspominały miłą niespodziankę. Dziękujemy! Szaraku i Kogucie.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |21 kwietnia 2021|

Film edukacyjny dla rodziców "Rozwój dziecka"

LINK

Dodała: Anna Okonek |19 kwietnia 2021|

Z MIŁOŚCI DO KSIĄŻEK I NASZEJ PLANETY!

Macie w domu przeczytane książki, wydane po 2000 roku? Chcecie pomóc naszej planecie? Przynieście je do biblioteki! Organizujemy akcję pt. "Sadzonka za przeczytaną książkę". Przyłączycie się? Zasady są proste! W dniach 22-23.04.2021 r. (czwartek-piątek) w godz. 9:00-17:00 przynieście do biblioteki książki wydane po 2000 roku, a w zamian otrzymacie sadzonkę. Książki powinny być zadbane, z kompletną ilością stron, nadające się do zwiększenia księgozbioru naszej biblioteki. Zbieramy książki dla czytelników - nie makulaturę!
Współorganizatorzy akcji: Nadleśnictwo Tuchola, Nadleśnictwo Zamrzenica, Nadleśnictwo Lutówko, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne "BURCHAT".
Magdalena Jutrowska, GBP Gostycyn, tel. 52 33 462 51

Dodała: admin |15 kwietnia 2021|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw VII

LINK - zestaw VII

Dodała: Izabela Glama |9 kwietnia 2021|

Ale jaja! Konkurs plastyczny - podsumowanie

W konkursie wzięło udział 9 prac dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Tematyka pisanek miała nawiązywać do upcyklingu. Jest to nowa forma recyklingu, która mówi o nadawaniu nowego życia codziennym przedmiotom oraz tworzeniu z nich "sztuki wyższej". Oczywiście pomysłowość naszych dzieci nie zna granic i jak zwykle nie zawiedli! Przyniesione pisanki są kolorowe, pomysłowe i piękne. Jest pisanka z nakrętek, guzików, sznurka, balonika czy ziarenek. Prace są tak oryginalne i ciekawe, że postanowiłyśmy nagrodzić je wszystkie, zatem konkurs wygrali WSZYSCY! :)
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom: Michalina Śpica, Lena Dziwura, Stanisław Klatecki, Alicja Hoppe, Natasza Śpica, Paweł Grzeca, Piotr Grzeca, Magdalena Grzeca, Karolina Grzeca.
Nagrody książkowe to dar od pani Katarzyny Andrik, czekoladowe słodkości podarowała nam firma "ARKADIA", a plastyczne gadżety to dar od firmy "GERMAPOL". Serdecznie dziękujemy za dobre serce i pomoc. Odbiór nagród i prac plastycznych jest ustalany indywidualnie.
Magdalena Jutrowska, GBP Gostycyn, tel. 52 33 462 51

Dodała: admin |31 marca 2021|

Konkurs "Oderwij się od..."

Rada Samorządu Uczniowskiego ogłasza konkurs "Oderwij się od...".

Dodała: Wioletta Górska |29 marca 2021|

Konkurs dla klas I-VIII "MAM TALENT"

Rada Samorządu Uczniowskiego zaprasza do udziału w konkursie "MAM TALENT".Adres mailowy, na który można wysyłać prace - gostycyngim@op.pl

Dodała: Wioletta Górska |29 marca 2021|

Powitanie WIOSNY

19 marca 2021 roku uczniowie klasy 1b postanowili powitać wiosnę. Było inaczej niż zwykle - zamiast Marzanny, były kwiaty, zielony strój i piosenka oraz napis wiosna, który zawieśiliśmy nad tablicą.
Następnie dzieci szukały zajączka, który ukrył słodkie niespodzianki na sali zajęć ruchowych. Zając przybył tak szybko ze względu na sytuację covidową.

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Maria Anhalt |22 marca 2021|

Ale jaja! Konkurs plastyczny GBP Gostycyn


LINK - Konkurs plastyczny

LINK - Regulamin konkursu

Dodała: admin |16 marca 2021|

"W świecie poezji dziecięcej" - konkurs recytatorski

4 marca odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu recytatorskiego "W świecie poezji dziecięcej" (niestety ze względów epidemiologicznych bez udziału publiczności).
18-stu młodych recytatorów z klas I-III przedstawiło znane i mniej znane utwory z literatury dziecięcej. Ich umiejętności oceniała komisja w składzie: p.Jadwiga Łasicka, p.Henryka Markiewicz i p. Klaudia Kwasigroch-Hoppe.
Zwycięzców wyłoniono w trzech kategoriach.
*Laureatami w kategorii klas pierwszych zostali: Julia Gac ("Spóźniony słowik"), Norbert Giłka ("O Grzesiu Kłamczuchu"), Jakub Świetlik ("Skarpetka dziadka Edka").
*W kategorii klas drugich zwyciężyli: Szymon Szeffs ("Tydzień"), Jakub Patoleta ("Komputer zachorował"), Natalia Lutoborska ("Pomidor").
*Zwycięzcy w kategorii klas trzecich to: Jagoda Janka ("Na pomoc"), Dominika Ryckowska ("Grzybobranie"), Kinga Januszewska ("Dżońcio").
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Iwona Pestka |8 marca 2021|

Konkurs czytelniczy dla uczniów Szkoły Podstawowej w GostycynieLINK - Konkurs czytelniczy

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Magdalena Jutrowska |8 marca 2021|

Dziesięć liter ma to słowo, a na końcu jest w nim TEKALINK - Pasowanie na czytelnika

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Magdalena Jutrowska |8 marca 2021|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw VI

LINK - zestaw VI

Dodała: Izabela Glama |3 marca 2021|

Bilet powrotny do bibliotekiLINK - Bilet powrotny do biblioteki

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: admin |3 marca 2021|

Pomocowe dane kontaktowe

LINK - Pomocowe dane kontaktowe

Dodała: Anna Okonek |24 lutego 2021|

Techniki relaksacji dla ciała i wyczerpanego umysłu

LINK - Techniki relaksacji dla ciała i wyczerpanego umysłu

Dodała: Anna Okonek |24 lutego 2021|

JAK DBAĆ O SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE-depresje

LINK - JAK DBAĆ O SWOJE ZDROWIE PSYCHICZNE-depresje

Dodała: Anna Okonek |24 lutego 2021|

Fundacja Itaka i Librus mówią STOP depresji

LINK - Fundacja Itaka i Librus mówią STOP depresji

Dodała: Anna Okonek |24 lutego 2021|

Wesprzyj harcerstwo, przekaż 1% podatku

LINK - Możesz przekazać swój 1% podatku. Wystarczy, że zalogujesz się do Portalu Podatkowego i wskażesz ZHP w PIT 37 lub PIT 38 jako organizację, której chcesz przekazać swój 1%.

Dodała: Wioletta Górska |17 lutego 2021|

CZWARTKOWY BAL KARNAWAŁOWY 2021

11 lutego przedszkolacy bawili się pięknie przystrojonej sali. Dzieci prezentowały swoje przebrania, pozowały do zdjęć. W tańcu towarzyszył dzieciom zabawny diabeł i klaun, który dla dzieci z baloników wyczarowywał szabelki, kwiatki i zwierzaczki. Taneczne show przerywane było magicznymi zajęciami dla dzieci, które dostarczyły dużo entuzjazmu. Po szaleństwach na parkiecie na dzieci czekał smakowity poczęstunek przygotowany przez wspaniałych rodziców. A, że nasz bal odbywał się w tłusty czwartak, to na stole gościł pączek. A dodatkową atrakcją było zdjęcie w foto- pączku. Ten dzień był pełen wrażeń, uwieńczony niespodzianką dla każdego przebierańca. Dzieci zmęczone, ale zadowolone powróciły do domów.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |17 lutego 2021|

WYNIKI KONKURSU - "DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK"

LINK - WYNIKI KONKURSU plastycznego pod hasłem "DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK" - edycja IX 2021

Dodała: Anna Okonek |17 lutego 2021|

"Tłusty czwartek"

LINK - Fotorelacja

Dodała: Maria Anhalt |17 lutego 2021|

DZIEŃ GIER I ZABAW W KLASIE II c

11 lutego klasa II c z Wielkiej Kloni spędziła wesoło i radośnie. Na podstawie przyniesionych rekwizytów, dzieci odgadywały za co chciałyby się przebrać. Potem odbył się konkurs plastyczny, podczas którego dzieci rysowały swoje stroje karnawałowe. Do krótkiej zabawy i tańców zaprosił milusińskich klaun, czyli Pani Andżelika z biblioteki. O słodki poczęstunek: pączki, galaretki i inne słodycze zadbały kochane mamy!
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Violetta Grejczyk |17 lutego 2021|

Zarządzenie Wójta Gminy Gostycyn nr 8/2021 z dnia 29 stycznia 2021r. ws. rekrutacji

LINK

Dodała: Jolanta Werner |17 lutego 2021|

Mamy laureatkę wojewódzkiego konkursuW tym roku szkolnym po raz kolejny przystąpiliśmy do wojewódzkiego konkursu organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu. Zadanie konkursowe polegało na opisaniu swojego wymarzonego zawodu - w ramach doradztwa zawodowego. Kornelia z VII c zrobiła to tak przekonująco, wzruszająco i od serca, że jest jedną z 17 uczniów, którzy zdobyli główną nagrodę - tablet. Odbierze go później, ale my już dzisiaj jej gorąco gratulujemy i cieszymy się z nią.
koordynator konkursu- Anna Okonek

Dodała: admin |29 stycznia 2021|

Dzień Babci i Dziadka

Każdy wnuczek i wnuczka pamiętają, że 21 stycznia, to Dzień Babci, a 22 styczeń to Dzień Dziadka. Dzieci z filialnej szkoły podstawowej w Wielkiej Kloni podczas zajęć szkolnych przygotowały niespodzianki. Laurki, ręcznie zrobione upominki, piosenka, wierszyk- to prezenty od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie. Szkoda tylko, że program artystyczny miał formę online. No cóż, takie czasy. Życzymy zdrówka naszym kochanym seniorom, 100 lat!
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |25 stycznia 2021|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw V

LINK - zestaw V

Dodała: Izabela Glama |17 lutego 2021|

Ustalanie granic - jak bardzo dziecko powinno być samodzielne

LINK Ustalanie granic

Dodała: Anna Okonek |23 stycznia 2021|

Harcerze Szczepu ZHP Gostycyn im. rtm. W. Pileckiego pomagają

W minionym roku harcerze Szczepu ZHP Gostycyn im. rtm. W. Pileckiego zorganizowali pomoc dla zaprzyjaźnionego Domu Opieki Społecznej Wysoka. W porozumieniu z Panią Dyrektor, nasze wsparcie polegało na zebraniu środków czystości i higieny osobistej oraz słodkich upominków dla Podopiecznych... LINK
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Ewelina Drzycimska |19 stycznia 2021|

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię...

Ten magiczny czas nastał również w naszej szkole - 22 grudnia w oddziale przedszkolnym w Wielkiej Kloni, odbyła się długo wyczekiwana wigilia. Od rana, w eleganckich strojach, dzieci pomagały przygotowywać sale: ustawiały stoły, nakrywały je obrusami, wkładały sianko pod obrus, oraz przystrajały stroikami...LINK

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |19 stycznia 2021|

Piernikowa armia kucharzy

Święta tuż, tuż.. Dzieci z oddziału przedszkolnego w Wielkiej Kloni, znają tradycje związane z świętami Bożego Narodzenia. Ostatnio grudniowe dni były bardzo pracowite, bowiem piekły one pierniczki. Najpierw odpowiednio się przygotowały wykonały czapki kucharskie. Dbały o czyste rączki, zakładały fartuszki. Poznały też składniki i sposób wykonania ciasta, potrzebne przybory kuchenne a także zasady bezpieczeństwa. Gdy wszystko było gotowe przedszkolaki z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zabrały się do pracy - wałkowały ciasto, wykrawały ciasteczka. Efektem naszej pracy były pełne blaszki pierniczków i zapach. W kolejnym dniu dzieci przystąpiły do składania pierniczkowej choinki, dekorowania i degustowania. Praca okazała się świetną i doskonałą formą zabawy, a pierniczki pycha mniam, mniam.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |19 stycznia 2021|

ZDALNE MIKOŁAJKI

7 grudnia dzieci z oddziału przedszkolnego Wielkiej Kloni w czerwonych strojach świętowały Mikołajki. Rankiem w papciach każde dziecko znalazło list graficzny od Mikołaja, którego interpretacja dostarczyła wiele emocji, a było, to początkiem wrażeń. Wielkie zdziwienie i wyciszenie nastąpiło, gdy Mikołaj przybył zdalnie (gdyż był na kwarantannie) wypowiadał imiona dzieci i zadawał indywidualnie pytania. Poprawne odpowiedzi były przepustką w krainę mikołajkową, gdzie każde dziecko odszukało dla siebie prezent, mogło pooglądać książeczki, posłuchać świątecznych melodii, poukładać puzzle i cieszyć się z słodkiego prezentu. Wszystkie dzieci życzą Mikołajowi dużo zdrowia, aby za rok mogły Go mocno przytulić i ucałować.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |8 grudnia 2020|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw IV

LINK - zestaw IV

Dodała: Izabela Glama |8 grudnia 2020|

Szczep im. W. Pileckiego zachęca: PODZIEL SIĘ MIŁOŚCIĄ NA ŚWIĘTA!

Dodała: Wioletta Górska |6 grudnia 2020|

Szkolenie online dla rodziców - 4 grudnia 2020

Darmowe szkolenie online (webinarium) dla rodziców pt. "Czy moje dziecko jest uzależnione od Internetu?"

LINK

Dodała: Anna Okonek |3 grudnia 2020|

Warunki i sposoby oceniania wewnątrzszkolnego

Wartości progowe średniej ważonej obowiązujące w Szkole Podstawowj im. Jana Pawła II w Gostycynie LINK (Statut szkoły strona 30)

Dodała: admin |3 grudnia 2020|

Ile snu potrzebuje człowiek?

LINK - Niedobory snu

Dodała: Anna Okonek |3 grudnia 2020|

27. Akcja Sprzątanie Świata Polska 2020

17 wrzeœnia 2020r. uczniowie klasy 4b brali aktywny udział w kolejnej edycji akcji Sprzštanie Œwiata organizowanej pod hasłem: "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję." Podczas lekcji poszanowania œrodowiska czwartoklasiœci dowiedzieli się czym jest plastik i jaki jest czas rozkładu przykładowych z niego przedmiotów. Wspólne zabawy tj. "Poszukiwacze zaginionego plastiku/szkła/metalu/papieru" czy "Kto szybciej?" pozwoliły uczniom uporzšdkować teren szkoły, przy odpowiedniej segregacji zebranych odpadów, bowiem Sšd klasowy (wyznaczone osoby z klasy) sprawdzał poprawnoœć dopasowania znalezionej rzeczy do koloru worka na œmieci (zielony, niebieski, żółty czy może bršzowy).
Podczas klasowej fotoprezentacji, czwartoklasiœci pochwalili się również systematycznym segregowaniem odpadów w swoich domach.
Serdecznie dziękujemy uczniom klasy 4b za aktywny udział w tym ekologicznym przedsięwzięciu i oczywiœcie zachęcamy wszystkich do udziału w akcji w przyszłym roku.

LINK - Certyfikat LINK - Certyfikat

wychowawca klasy 4b: Iwona Polcyn

Dodała: admin |3 grudnia 2020|

Biblioteka w Gostycynie

Dzień dobry!
Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was dobrą informację!
Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, z dniem 30 listopada 2020 r. (poniedziałek) biblioteka wraca do swoich "starych" godzin i jest otwarta dla czytelników, jednak z pewnymi zasadami - 1 osoba na 15m2, czyli maksymalnie 3 czytelników w bibliotece, w filii bibliotecznej 1 czytelnik.
Cały czas działa "książka na telefon", więc jeżeli z różnych powodów nie chcecie nas odwiedzić osobiście, możecie śmiało zadzwonić lub napisać, przygotujemy dla Was książki.
GODZINY OTWARCIA: Poniedziałek: 8:00 - 17:00; Wtorek: 8:00 - 17:00; Środa: 8:00 - 17:00; Czwartek: 8:00 - 17:00; Piątek: 8:00 - 17:00; Sobota: 8:00 - 11:00
Pozdrowienia - bibliotekarki

Dodała: admin |3 grudnia 2020|

Konkurs BożonarodzeniowyLINK - Regulamin

Dodała: admin |3 grudnia 2020|

Międzynorodowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada od 2002roku obchodzimy na całym świecie Międzynorodowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie klasy Ib również ten dzień poświęcić swoim misiom. Jak świętowaliśmy proszę zobaczyć fotorelacje. Podpowiem że były korony dla misiów, kokardy, malowanie portretu, śpiewanie sto lat oraz obrazek w programie PAINT.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Maria Anhalt |29 listopada 2020|

Wojewódzki konkurs - "Mój wymarzony zawód"

W tym roku szkolnym po raz kolejny przystąpiliśmy do wojewódzkiego konkursu organizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu. Zadanie konkursowe polegało na opisaniu swojego wymarzonego zawodu- w ramach doradztwa zawodowego. Kornelia z VII c zrobiła to tak przekonująco, wzruszająco i od serca, że jest jedną z 17 uczniów, którzy zdobyli główną nagrodę- tablet. Odbierze go później, ale my już dzisiaj jej gorąco gratulujemy i cieszymy się z nią.
LINK - Wyniki
koordynator konkursu- Anna Okonek

Dodała: admin |27 listopada 2020|

Nie marnuj czasu - ucz się efektywnie

LINK - Porady

Dodała: Anna Okonek |27 listopada 2020|

Jak sprawić, żeby dziecku chciało się chcieć?

LINK - Porady

Dodała: Anna Okonek |27 listopada 2020|

KONKURS plastyczny "Gwiazdkowo - bałwankowo"LINK

Dodała: Anna Okonek |26 listopada 2020|

Jak uczyć się na zdalnym - porady dla uczniów

LINK - Porady

Dodała: Anna Okonek |26 listopada 2020|

KAMPANIA O BEZPIECZEŃSTWIE W SIECILINK

Dodała: Anna Okonek |26 listopada 2020|

Zamów książkę przez telefonLINK ZASADY

Dodała: admin |26 listopada 2020|

Wyniki szkolnego konkursu "Papierosom powiedz NIE"

LINK - Podsumowanie

Dodała: Anna Okonek |24 listopada 2020|

Kalendarium szkolne, aktualizacja

LINK - KALENDARIUM

Dodała: admin |23 listopada 2020|

Komunikat na temat egzaminów próbnych uczniów klas VIII

LINK - KOMUNIKAT

Dodała: admin |23 listopada 2020|

Konkurs matematyczny-Liga Zadaniowa-KOMUNIKAT

LINK

Dodała: Henryka Markiewicz |23 listopada 2020|

Nauka zdalna - wspieraj, pozwól zrozumieć, nie wyręczaj!

LINK

Dodała: Anna Okonek |19 listopada 2020|

Konkurs profilaktyczny "Papierosom powiedz NIE"

LINK

Dodała: Anna Okonek |19 listopada 2020|

Święto Niepodległości

Tak uczniowie z Ib uczcili Narodowe Święto Niepodległości. Prócz barw narodowych było też śpiewanie hymnu. Jak na dołączonych zdjęciach widać, są w tej klasie również kibice. Pozdrawiamy.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Maria Anhalt |12 listopada 2020|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw III

LINK - zestaw III

Dodała: admin |12 listopada 2020|

Jak zorganizować dzieciom warunki pracy w domu?

LINK

LINK

Dodała: Anna Okonek |12 listopada 2020|

Telefony wsparcia

LINK

Dodała: Anna Okonek |12 listopada 2020|

Komunikat numer 2 dla Rodziców i Uczniów w sprawie zdalnego nauczania

LINK - KOMUNIKAT numer 2

Dodała: admin |26 października 2020|

Komunikat numer 1 dla Rodziców i Uczniów w sprawie zdalnego nauczania

Decyzją Prezesa Rady Ministrów od poniedziałku, 26 października 2020r., Uczniowie klas IV-VIII, na okres dwóch tygodni, przechodzą na zdalne nauczanie. W związku z tym informuję, iż:
1. Uczniowie oddziału "0" oraz klas I-III pracują według dotychczasowego planu lekcji.
2. Autobusy kursują bez zmian.
3. Do uczniów klas IV-VIII zostaną rozesłane informacje z hasłami do zalogowania się na platformie Microsoft Teams.
4. W poniedziałek, po południu, na stronie internetowej szkoły, zostaną przedstawione szczegółowe zasady prowadzenia zajęć lekcyjnych w trakcie zdalnego nauczania.
5. Szkoła dysponuje laptopami, które, na czas zdalnego nauczania, Rodzice mogą wypożyczyć dla naszych Uczniów. W razie takiej potrzeby prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły (tel. 503198100) lub dyrektorem (606911975).
6. W razie pytań, wątpliwości ale także z propozycjami i sugestiami, proszę kontaktować się z dyrektorem szkoły (tel. 606911975).

Z wyrazami szacunku
Marek Sass

Dodała: admin |23 października 2020|

Internetowy konkurs Arcymistrz Mnożenia

5 - 17 października 2020r. chętni uczniowie i pracownicy naszej szkoły brali udział w Interenowym Konkursie Matematyczno-Logicznym. Do etapu eliminacyjnego przystąpiło 12 252 uczestników nie tylko z Polski(Kraków, Szczecin, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kielce, itd.), ale i z Irlandii (Limerick), Szwajcarii (Zurich), Białorusi ( Dryświaty), Rosji (Irkuck i Saratów) oraz Chorwacji (Martijanec). Do finału zakwalifikowały się:
* w kategorii ALFA - Zuzanna Cieślik,
* w kategorii GAMMA - Izabela Polcyn,
* w kategorii TEACHER - Iwona Polcyn,
ponieważ bezbłędnie wykonały wszystkie zadania konkursowe.
Serdecznie gratulujemy naszym szkolnym Arcymistrzyniom Mnożenia bardzo dobrych wyników w światowym finale, wszystkim uczestnikom - podjęcia matematycznego wyzwania i oczywiście zachęcamy wszystkich do udziału w konkursie w przyszłym roku.
Koordynator akcji: Iwona Polcyn

Dodała: admin |21 października 2020|

Pasowanie na ucznia

21 października 2020 roku odbyło się uroczyste "Pasowanie na ucznia". Ze względu na sytuację pandemii uroczystość odbyła się w każdej klasie oddzielnie. Uczniowie najpierw zaprezentowali przygotowany program artystyczny, a później złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gostycynie przez pana dyrektora Marka Sassa. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Ponieważ uroczystość nie mogła się odbyć z udziałem rodziców, każdy program został nagrany i będzie udostępniony rodzicom, by mogli obejrzeć występy swoich dzieci.

LINK klasa Ia

LINK klasa Ib

Dodała: Maria Anhalt |21 października 2020|

10 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października 2020r. po raz trzeci Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie uczestniczyła w akcji edukacyjnej Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!" Wiedzę z tego zakresu dla wszystkich chętnych osób sprawdzili członkowie patroli egzaminacyjnych: Magdalena Susło, Daria Hoffmann, Kinga Łącka, Remigiusz Kowal, Szymon Plak, Wiktoria Polcyn, Natalia Gumienna, Magdalena Kucharska, Julia Krebs, Zuzanna Nielek, Antoni Brząkała i Mikołaj Grzeca. Ci właśnie uczniowie przeprowadzili egzaminy podczas 4 pierwszych lekcji. Nasi szkolni egzaminatorzy sprawdzili wiedzę zarówno swoich kolegów jak i dorosłych (nauczycieli, rodziców, pracowników administracji i obsługi, hali sportowej i GOPS-u).
Serdecznie gratulujemy wszystkim egzaminowanym, a szczególnie Ekspertom Tabliczki Mnożenia i oczywiście zachęcamy do udziału w akcji w przyszłym roku.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu tej wspaniałej, matematycznej zabawy.
Koordynator akcji: Iwona Polcyn

Dodała: admin |21 października 2020|

Quiz tylko dla uczniów szkół im. Jana Pawła II

Zachęcam! Liczy się skuteczność i szybkość. LINK

Dodała: Wioletta Górska |19 października 2020|

Informacja w sprawie dni otwartych

Szanowni Rodzice,
w związku z sytuacją pandemiczną spotkania w ramach dni otwartych lub wywiadówek zostają zawieszone do odwołania. W kontakcie z Wychowawcą klasy, jak również Pedagogiem, Psychologiem, Nauczycielami uczącymi poszczególnych przedmiotów, proszę wykorzystywać dotychczasowe formy komunikacji (e-dziennik, poprzez sekretariat szkoły: telefonicznie 523346308; 503198100, mailowo: gostycyngim@op.pl lub kontakt z dyrektorem: 606911975).

Z wyrazami szacunku
Marek Sass

Dodała: admin |19 października 2020|

"ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK"

Dnia 15 października w filialnej szkole w Wielkiej Kloni obchodziliśmy "ŚWIATOWY DZIEŃ MYCIA RĄK" poprzez pogadankę, zagadki naturalny pokaz, zajęcia plastyczno-techniczne dzieci zostały uświadomione, jak duże znaczenie dla ich zdrowia i życia ma mycie rąk, które może uchronić przed zakażeniem wieloma chorobami, zwłaszcza w obecnych czasach pandemii.
Dzieci podczas zajęć dowiedziały się m.in. jak należy myć ręce, kiedy, oraz czym i jakie są przybory, z których należy korzystać pielęgnując dłonie. Poznały poszczególne etapy mycia rąk. Ćwiczyły poprawne mycie rąk bawiąc się przy tym doskonale. Światowy dzień mycia rąk zakończyliśmy wspólną zabawą przy piosence "Czyste ręce". W tym dniu dzieci dowiedziały się jak ważna jest codzienna higiena mycia rąk, o którą trzeba dbać od najmłodszych lat.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |15 października 2020|

Wyjazd edukacyjny klasy IVb do Myślęcinka

Dnia 13.10.2020r. klasa IVb wraz z opiekunami panią Iwoną Polcyn i Kamilą Borowicz odbyła wyjazd edukacyjny do Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Uczniowie uczestniczyli w dwóch zajęciach przyrodniczych: "Poznajemy tajemnice lasu" i "Życie w stawie" połączone z pracownią mikroskopową. Wyjazd dotlelnił nasze szare komórki i dostarczył wiedzy o otaczającym nas świecie roślin, zwierząt i grzybów. Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Kamila Borowicz |13 października 2020|

Gratulacje!!!

W piątek 9 października 2020r. odbyło się w naszej szkole uroczyste wręczenie stypendiów naukowych oraz sportowych. W imieniu pana wójta Ireneusza Kucharskiego, pani dyrektor gminnego zespołu oświaty Anny Beredy oraz pani przewodniczącej komisji oświaty Grażyny Kida głos zabrał pan Marek Sass, dyrektor naszej szkoły i przekazał uczniom gratulacje oraz stosowne dyplomy. Radość była ogromna.
Gratulujemy jeszcze raz wszystkim, którzy osiągnęli tak wspaniałe wyniki w nauce jak i w sporcie oraz życzymy dalszej wytrwałości i zaangażowania w podejmowane działania.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Magdalena Kwasigroch |13 października 2020|

Złaz Chorągwi Kujawsko pomorskiej

W sobotę, 10 października zuchy, harcerze i instruktorzy naszego szczepu wzięli udział w złazie chorągwianym, który harmonizował w tym roku z XX Dniem Papieskim, pod hasłem Wędrówki Karola Wojtyły. Z powodów ograniczeń odbywał się w siedmiu gniazdach, jedno z nich miało swój punkt docelowy w Woziwodzie. Tam nasi harcerze udali się rowerami z Tucholi, a zuchy zostały dowiezione i na miejscu zapoznały się z nasza fauną i florą dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Woziwoda. Dla wszystkich punktem kulminacyjnym po zjedzeniu zupy i kiełbasek, było utworzenie flagi papieskiej oraz odśpiewanie Barki. Na zakończenie, by dodać energii szczególnie grupie rowerowej w trasie powrotnej, smakowaliśmy pyszne kremówki.
Czuwaj!
hm. Wioletta Górska - komendantka Szczepu im. Witolda Pileckiego w Gostycynie.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: admin |12 października 2020|

Instrukcja dla rodziców - przesyłanie wiadomości w e-dzienniku

LINK - instrukcja przesyłania wiadomości w e-dzienniku dla rodziców

Dodał: Michał Szelmicki |8 października 2020|

Zapraszamy na XX Dzień Papieski!

W tym roku nieco inaczej niż zwykle, wolontariusze nie mogą zbierać do puszek publicznie. Mamy jednak już pewną praktykę w tym, że klasy organizowały zbiórkę samodzielnie. Proponuję, by w tym roku było podobnie, nie możemy urządzać kiermaszy czy sprzedaży ciasta itp., ale może w każdej klasie jakaś loteria z ciekawymi nagrodami? Waszej pomysłowości nie ma końca, więc pozostawiam to Wam.
Jest również ciekawa propozycja zapisania się na WIRTUALNY BIEG! Zapisy są bezpłatne, sami wybieracie dystans, formę i miejsce. Warto zrobić krótki filmik i zdjęcie jeśli się zdecydujecie (zachęcam rodzinnie)!
Poniżej zapraszam na wirtualne katechezy poświęcone tematyce tegorocznego Dnia Papieskiego. Załączam też adekwatne linki.
Ważne, byśmy pamiętali! Więc zróbmy co możemy, by nasz patron był z nas dumny! LINK - spot, bieg, katechezy

Dodała: Wioletta Górska |7 października 2020|

Sprawozdanie z interwencji profilaktycznej "Przyjazny tornister"

W roku szkolnym 2020/21 Szkoła Podstawowa w Gostycynie przystąpiła do interwencji profilaktycznej "Przyjazny tornister" - LINK - Sprawozdanie

Dodała: Anna Okonek |6 października 2020|

Informacja dla rodziców dzieci uczestniczących w "Programie dla szkół"LINK - Informacja

Dodała: Jolanta Werner |6 października 2020|

Prace uczniów klasy Ib

Uczniowie przez weekend mogli wykonać kanapki z jajkiem w roli głównej. Oto ich ciekawe pomysły.

LINK - zdjęcia

Dodała: Maria Anhalt |6 października 2020|

Internetowy konkurs matematyczno-logiczny ARCYMISTRZ MNOŻENIA

LINK - Harmonogram i zasady

Dodała: Iwona Polcyn |5 października 2020|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw II

LINK - zestaw II

Dodała: Izabela Glama |5 października 2020|

Informacja dyrektora szkoły

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele, mając na uwadze dobro całej społeczności szkolnej informuję o wprowadzeniu następujących zasad w klasach IV - VIII: LINK

Dodała: admin |2 października 2020|

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

W środę, 23 września 2020r., odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory organizowali członkowie SU z roku szkolnego 2019/2020 wraz z opiekunem Panią Wioletą Górską. Głosowali uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i biblioteki. Do Samorządu 2020/2021 zostało wybranych trzynastu z osiemnastu kandydatów. Są to: Maja Porożyńska, Natalia Gumienna, Zuzanna Weltrowska, Wiktoria Nowakowska, Szymon Plak, Julia Stucka, Magda Susło, Nicola Nitka, Wiktoria Grzeszczak, Nikola Cygan, Kacper Kwasigroch, Maksymilian Sobkiewicz, Marek Piasek. Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy wielu pomysłów do realizacji.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodał: Marek Piasek |2 października 2020|

Gang Tajniaków - Sprząta Świat

W trosce środowisko naturalne, jak przystało na Fajniaków, dzieci z klasy II i oddziału przedszkolnego w Wielkiej Kloni posprzątały teren: wokół Wiejskiego Domu Kultury, na placu zabaw i boiska. Działania te mają przyczynić się do budowania w dzieciach nawyków ekologicznych odpowiedzialności z środowisko naturalne. Każdy uczestnik sprzątania dostał naklejkę Fajniaka.
Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |23 września 2020|

Dzień PrzedszkolakaDzień Przedszkolaka

Idzie sobie przedszkolaczek,
śpiewa tańczy oraz skacze.
21 września powód miał do świętowania,
bo to u nas w Kloni dzień fotografowania.
Każdy fajne zdjęcie ma,
Bo chodzi do przedszkola.
Hej-ho, hej-ho do przedszkola...!
Alicja Kończyńska

Zobacz więcej zdjęć...

Dodała: Alicja Kończyńska |23 września 2020|

Propozycje Stowarzyszenia "Burchat" i GOK w Gostycynie dla naszej Młodzieży

LINK - propozycje "Burchat" i GOK

Dodała: admin |14 września 2020|

INTERWENCJA PROFILAKTYCZNA - "PRZYJAZNY TORNISTER"

Informujemy, że w tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do interwencji profilaktycznej "Przyjazny tornister", której inicjatorem jest Główny Inspektor Sanitarny. Podczas trwania interwencji planujemy za pośrednictwem e-dziennika oraz strony internetowej szkoły: przesłać rodzicom, uczniom i nauczycielom informacje nt. cech dobrego tornistra, jego zawartości, wagi i dbałości o postawę ciała. W okolicach 1 X nastąpi ważenie tornistrów i uczniów klas I-III SP, a wyniki pomiarów zostaną wysłane do Sanepid-u. Prosimy o przyłączenie się do interwencji i odczytywanie wskazówek. Koordynatorzy szkolni: Anna Okonek i Katarzyna Henszczyk

LINK - WZOROWY tornister, zapobieganie WADOM postawy

Dodała: Anna Okonek |13 września 2020|

LIGA MISTRZÓW HISTORII - zestaw I

LINK - zestaw I

Dodała: Izabela Glama |10 września 2020|

OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA - "Bezpieczna Szkoła"

LINK - warunki ubezpieczenia

Dodała: Jolanta Werner |10 września 2020|

Zbiórki zuchowe i harcerskie - informacja

Dodała: Wioletta Górska |9 września 2020|

Komunikat w sprawie zebrań z Rodzicami

Szanowni Państwo,
w związku z sytuacją epidemiczną pragnę poinformować, iż przewidziane na dzień 17 września (czwartek) zebrania z Rodzicami, w szkole w Gostycynie, nie odbędą się. Wychowawcy klas przekażą informacje Rodzicom za pośrednictwem dziennika elektronicznego oraz innych, dostępnych, komunikatorów.

Z wyrazami szacunku
Marek Sass

Dodała: admin |8 września 2020|

Oferta zajęć bibliotecznych w roku szkolnym 2020 - 2021Drodzy uczniowie oraz rodzice!
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zajęć bibliotecznych w roku szkolnym 2020 - Zajęcia będą się odbywać w każdy poniedziałek, wtorek i środę w godz. 12:30 - 13:15.
Ze względów bezpieczeństwa ograniczamy liczbę dzieci biorących udział w zajęciach do 6 osób.
Zapisy trwają do 30 września, a na pierwsze spotkanie zapraszamy 5 października.
Więcej informacji w bibliotece lub pod nr. tel. 523346251.
Serdeczne pozdrowienia przesyłają bibliotekarki!

Dodała: admin |8 września 2020|

Konkurs czytelniczy dla uczniów Szkoły Podstawowej w Gostycynie

"Kto czyta książki, żyje podwójnie..."

LINK - KONKURS

LINK - GRYWALIZACJA

Magdalena Jutrowska
Gminna Biblioteka Publiczna w Gostycynie
tel. 523346251

Dodała: admin |7 września 2020|

Dodatkowy odwóz

Od czwartku 10 września 2020r. - dodatkowy odwóz o godz. 11.35 w kierunku: Przyrowa - Wielka Klonia - Mała Klonia

Dodała: Jolanta Werner |4 września 2020|

UWAGA!

Od dnia 4 września (piątek), na terenie szkoły obowiązkowo należy zakładać maseczki.

Dodała: Jolanta Werner |3 września 2020|

Przywozy i odwozy w Szkole Podstawowej w Gostycynie

LINK - przywozy i odwozy

LINK - odwozy

Dodała: Jolanta Werner |2 września 2020|

Obiady w Szkole Podstawowej w Gostycynie

W sprawie obiadów w Szkole Podstawowej w Gostycynie proszę kontaktować się z pracownikami:
Wamka Natalia, nr tel. 605 238 512
Górecka Anna, nr tel. 797 392 008

Dodała: Jolanta Werner |2 września 2020|

Komunikat dla Rodziców i Uczniów w związku z zagrożeniem epidemiologicznym

1. Uczniowie dojeżdżający w autobusie dezynfekują ręce oraz mają ubraną maseczkę lub przyłbicę.
2. Rodzice uczniów miejscowych odprowadzają swoje dzieci do drzwi szkoły.
3. Rodzice uczniów klas I-III odprowadzają dzieci do drzwi od strony hali sportowej.
4. Rodzice odbierają dzieci, czekając na zewnątrz, przy drzwiach szkolnych.
5. Osoby dorosłe (nie będące pracownikami szkoły) nie mogą się poruszać po szkole. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, w maseczce lub przyłbicy, mogą wejść do sekretariatu szkoły i tam zasięgnąć informacji lub poinformować o sprawie, w której przyszli.
Marek Sass

Dodała: admin |26 sierpnia 2020|

Klasa VIII - podręcznik do języka angielskiego

Szczegółowe informacje o podręczniku dla klas ósmych z języka angielskiego podam na pierwszej lekcji we wrześniu.
Dagmara Pożywio

Dodała: admin |26 sierpnia 2020|

Odbiór podręczników

Drodzy uczniowie i rodzice!
Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy "uzbrojeni" w podręczniki na rok szkolny 2020/2021.
Zapraszamy po odbiór od jutra (piątek) w godz. 8:00-16:00 oraz od poniedziałku do piątku (24-28.08) w godz. 8:00-16:00.
Z uwagi na panującą sytuację prosimy o przestrzeganie zaleceń. Można odbierać podręczniki dla sąsiada, znajomego czy też rodziny, jednak prosimy o obecność osoby dorosłe, ponieważ listę odbioru podręczników podpisują rodzice/opiekunowie - nie uczeń.
Czekamy na Was w bibliotece!
Magdalena Jutrowska
GBP Gostycyn

Dodała: admin |20 sierpnia 2020|

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego, plan dowozów

LINK - komunikat

Dodała: admin |19 sierpnia 2020|

UWAGA! - zmiana TERMINU - komunikat dla Rodziców Uczniów klas I oraz IV

LINK - komunikat dla Rodziców Uczniów klas I oraz IV

Dodała: Jolanta Werner |18 sierpnia 2020|

Do strony: < poprzednia następna >


Szkoła Podstawowa
im. Jana Pawła II
ul. Sępoleńska 12a
89-520 Gostycyn
tel. (052) 3346308
gostycyngim@op.pl

Logo


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie


Wnioski i uwagi dotyczące bezpieczeństwa w szkole, w drodze do szkoły zgłoś na maila dgiersz@wp.pl
Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

Logo


© Copyright 2005 by GwG - wszelkie prawa zastrzeżone!