Oficjalna strona Gimnazjum w Gostycynie

Aktualności

Archiwum Newsów

Galeria

Plan lekcji nr 2
dla gim. i szk.podst.

Zmiany w planie

Kalendarium

Dokumenty

Wykaz podręczników

TIK

eTwinning

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Przyjaciele szkoły :)


Patron

Historia szkoły

Dyrekcja

Grono Pedagogiczne

Rada Rodziców

Administracja

Dział techniczny

Dzwonki

Pedagog

Samorząd Uczniowski

Klasy


Nasi absolwenci


Koła zainteresowań


Redakcja

Kontakt


Linki dla nauczycieli

Linki dla uczniów

Linki dla rodziców

Pogoda



zobacz księgę gości

dopisz się do księgi






Koło informatyczne uczniów Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gostycynie

Rok szkolny 2017/2018


Opiekun: Maria Pałka

Piątek 13.25 - 14.55 klasy Vb, VIb, IIIb




Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - gimnazjum: Angelika Kotwica, Paulina Kucharska, Julka Rybacka, Judyta Juraszewska, Kamila Kozińska, Julka Juraszewska, Piotr Szewczyk, Mateusz Głowacki, Michał Gola, Kacper Sakwiński, Darek Bartlewski



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Julka i Piotr rozwiązują zaszyfrowane zadania



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Julka Rybacka, Paulina Kucharska, Angelika Kotwica, Kamila Kozińska, Judyta Juraszewska, Julka Juraszewska i Piotr Szewczyk - rozwiązują zakodowane zadania



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Julka i Piotr startują z Ozobotem po zwycięstwo na torze Monza - Włochy



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - po wyścigach Ozobotów na torze Monza - Włochy



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Hubert i Kacper kodują



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Natalia, Amelka i Karolina zaprogramowały Ozoboty



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Karolina i Julita rozwiązują zakodowane zadania



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Kacper i Hubert sprawdzają tor przeszkód Ozobotów



Nocka w szkole - "Godzina Kodowania" - Jagoda, Nikola i Julita sprawdzają tor przeszkód Ozobotów


Rok szkolny 2016/2017


Opiekun: Maria Pałka

Wtorek 14.05 - 14.55 klasy IIa, IIb, IIIa
Poniedziałek 14.05 - 14.55 klasy VIa, VIb




Łukasz Polcyn klasa IIIa - konkurs informatyczny



Julka Kroll i Piotr Szewczyk klasa IIb - - konkurs informatyczny



Julka Rybacka klasa IIb - - konkurs informatyczny



Piotr Szewczyk, Julka Juraszewska, Paulina Kucharska IIb - Nocka w szkole "Godzina Kodowania"



Paulina Kucharska i Judyta Juraszewska IIb - Nocka w szkole "Godzina Kodowania"

Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2016/2017

Uczniowie, którzy otrzymali certyfikaty w projekcie "Computer Science Education Week": Julka Kroll, Julka Rybacka, Julka Karwasz, Paulina Kucharska, Judyta Juraszewska, Julka Juraszewska, Angelika Kotwica, Patrycja Bona, Michał Gola, Piotr Szewczyk, Dawid Nędzołek, Kamil Janowic, Mikołaj Janowic (absolwent), Mateusz Głowacki, Darek Bartlewski





Rok szkolny 2015/2016


Opiekun: Maria Pałka

Poniedziałek 14.00 - 15.00 klasy Ia, Ib, Va, Vb
Poniedziałek online klasy IIIa, IIIb




Rok szkolny 2014/2015


Opiekun: Maria Pałka

Czwartek online klasy IIa, IIb
Poniedziałek online klasy IIIa, IIIb, IIIc
klasy Ia i Ib


Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2014/2015

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Computer Science Education Week
Projekt wspierają m.in. Bill Gates, Mark Zuckerberg, Chris Bosh

grudzień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


kwiecień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
Logo witryny internetowej szkoły - animacja

Maria Pałka



grudzień i marzec

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad

Mistrz informatyki dla klas I, II i III

Maria Pałka, Adrian Łącki

maj

Quiz informatyczny

Maria Pałka, Adrian Łącki

maj


Wyniki konkursu informatycznego "Bóbr"

Nazwa konkursu Nazwisko
imię
Miejsce

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Natalia Marciocha
klasa IIIc


I

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Mariusz Romczykowski
klasa IIIc


I

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Aneta Przytarska
klasa Ib


II

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Nikola Wegner
klasa Ib


III


Uczniowie, którzy otrzymali certyfikaty w projekcie "Computer Science Education Week"

Anita Okonek - klasa 2a, Julianna Bąk - klasa 2a, Oliwia Rybacka - klasa 2a, Pamela Megger - klasa 2a, Natalia Marciocha - klasa 3c, Mariusz Romczykowski - klasa 3c, Artur Okonek - klasa 3b



Rok szkolny 2013/2014


Opiekun: Maria Pałka

Poniedziałek 13.15 - 14.00 klasy IIa, IIb, IIc
Poniedziałek online klasy IIIb, IIIc


Członkowie koła: Natalia Marciocha, Dominika Zawiszewska, Barbara Werner, Ewa Bartlewska, Karolina Jaroch, Karolina Marciocha, Dominik Sadowicz, Dawid Pilarski, Mariusz Romczykowski, Artur Okonek, Syntia Fijałkowska, Andżelika Karwasz, Dorota Błajek, Edyta Kątna, Patrycja Sampławska, Iwona Jawor, Kinga Górecka, Jakub Górecki

Dorota Błajek, Sabina Zacharzewska

Dorota Błajek, Sabina Zacharzewska klasa IIa

Dorota Błajek, Edyta Kątna

Dorota Błajek, Edyta Kątna klasa IIa

Julka Petrus

Julka Petrus klasa IIc

Natalia Marciocha

Natalia Marciocha klasa IIc

Patrycja Sampławska

Patrycja Sampławska klasa IIa

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Computer Science Education Week
Projekt wspierają m.in. Bill Gates, Mark Zuckerberg, Chris Bosh

9-15 grudnia

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Mistrz klawiatury"

Maria Pałka



maj

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad

Olimpiada Informatyczna

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad
styczeń

Uczniowie, którzy otrzymali certyfikaty w projekcie "Computer Science Education Week"

Rafał Chyrkowski - klasa 1a, Ewa Michalska - klasa 1a, Anita Okonek - klasa 1a, Julia Bąk - klasa 1a, Oliwia Rybacka - klasa 1a, Natalia Górecka - klasa 1a, Pamela Megger - klasa 1a, Natalia Marciocha - klasa 2c, Mariusz Romczykowski - klasa 2c, Patryk Rogowski - klasa 2c, Natalia Wilkońska - klasa 1a, Aleksandra Szeffler - klasa 1a, Oliwia Rybacka - klasa 1a, Artur Okonek - klasa 2b

Patrycja Sampławska

Uczniowie klasy Ia, od lewej: Pamela Megger, Anita Okonek, Ewa Michalska, Natalia Wilkońska, Oliwia Rybacka, Natalia Górecka, Julia Bąk, Rafał Chyrkowski


Wyniki konkursu informatycznego "Bóbr"

Nazwa konkursu Nazwisko
imię
Miejsce

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Syntia Fijałkowska klasa IIb


I

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Artur Okonek klasa IIb


II

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Dominik Sadowicz klasa IIc


III

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Dawid Pilarski klasa IIc


IV

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Karol Iwicki klasa IIc


V

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Ewa Bartlewska klasa IIc


VI

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Mariusz Romczykowski klasa IIc


VII

Konkurs informatyczny "Bóbr"


Julia Petrus klasa IIc


VIII


Patrycja Sampławska

Syntia Fijałkowska - I miejsce, klasa IIb i Artur Okonek - II miejsce, klasa IIb



Rok szkolny 2012/2013


Opiekun: Maria Pałka

Poniedziałek 13.10 - 14.00 klasy Ia, Ib, Ic
Środa online klasy IIIa, IIIc


Członkowie koła: Ewa Bartlewska, Karolina Jaroch, Karolina Marciocha, Dominik Sadowicz, Kamil Dziarnowski, Mariusz Romczykowski, Artur Okonek, Patryk Kaszczyszyn, Syntia Fijałkowska, Andżelika Karwasz, Dorota Błajek

Nazwa konkursu Nazwisko
imię
Miejsce

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I i II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Natalia Marciocha

Ewa Bartlewska
Jukia Petrus

Karolina Jaroch


I

II


III

od lewej: Julia Petrus, Karolina Jaroch, Ewa Bartlewska


Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"


Alicja Nowak

Ewa Talaśka
Weronika Osowska

Szymon Boruta


I

II


III


od lewej: Zuzia cemka, Roksana Karczmarz, Weronika Osowska, Ewa Talaśka, Bianka Jutrowska, Szymon Boruta, Janek Korda, Michał Ziemiński, na zdjęciu brakuje Alicji Nowak


Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Mistrz klawiatury"

odbędzie się we wrześniu



---------





Rok szkolny 2011/2012


Opiekun: Maria Pałka

Środa 13.00 - 13.50 klasy IIa

Zuzanna Cemka
zuzcem@wp.pl
GG:--


Alicja Nowak
alucha_19@wp.pl
GG:6718750


Andżelika Zblewska
andzelika105@wp.pl
GG:12179863


Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Mistrz klawiatury"

Maria Pałka



kwiecień

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad

Olimpiada Informatyczna

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad

Informatyk roku

Maria Pałka
Łukasz Sosnowski

czerwiec





Rok szkolny 2010/2011

W zajęciach kółka informatycznego uczestniczą uczniowie klas III. Głównym celem działalności kółka jest bardzo dobre opanowanie podstaw tworzenia stron WWW oraz programu Publisher.

Podczas zajęć uczniowe między innymi:

- poznają język programowania HTML;
- korzystają ze skryptów Java;
- wykorzystują kaskadowe arkusze stylów;
- tworzą własne strony WWW;
- tworzą prezentacje multimedialne;
- tworzą grafikę na potrzeby stron WWW i prezentacji multimedialnych;

Opiekun: Maria Pałka

Wtorek 13.00 - 13.50 klasy IIIa, IIIb, IIIc

Beata Grzesik, Damian Dembiński, Karol Świtała

Beata Grzesik, Ania Sobczyk

Damian Dembiński, Ania Ochała

INFORMATYK ROKU

Proponujemy Ci zabawę, która pozwoli sprawdzić Twoje umiejętności z zakresu wykorzystania technologii informacyjnej. Każdego miesiąca (od października) w dziale Informatyka\Ćwiczenia pojawi się zadanie do wykonania. Opracuj zagadnienie w formie prezentacji (nie musi to być prezentacja multimedialna). Liczy się przede wszystkim pomysł i sposób wykorzystania komputera przy prezentacji problemu. Rozwiązanie zadania możesz przesłać drogą elektroniczną: mariapalka@wp.pl lub oddać osobiście. Szczegółowych informacji udziela Pani Maria Pałka oraz Karol Świtała i Damian Dembiński. Na koniec roku szkolnego sprawdzimy Twoje umiejętności w praktyce. Życzymy miłej zabawy w poszukiwaniu rozwiązań.
POWODZENIA!!!

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Moja klasa w obiektywie"


Maria Pałka


luty

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Mistrz klawiatury"

Maria Pałka



kwiecień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Moja klasa w obiektywie

Maria Pałka



luty

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad

Informatyk roku

Maria Pałka

czerwiec





Rok szkolny 2009/2010

Poniedziałek 13.00 - 13.50 klasy IIIa, IIIb, IIIc
Piątek 14.00 - 14.50 klasa IIa, IIc, IId

Opiekun: Maria Pałka



"Kawiarenka Internetowa" - dyżury uczniów - I semestr

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.30- 7.45 ------ Dawid Rybacki ------ ------ ------
9.20-9.30 ------ ------ ------ ------ Ewa Chyrkowska
Michalina Porożyńska
10.15-10.25 ------ ------ ------ ------ ------
12.00-12.15 Marta Szamraj Dawid Rybacki ------ ------ Marta Szamraj
13.00-13.45 dyżur nauczyciela ------ ------ ------ ------
13.50-14.40 ------ ------ ------ ------ dyżur nauczyciela



Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2009/2010

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Mistrz klawiatury"

Maria Pałka



kwiecień

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas I
"Moja kartka z albumu

Maria Pałka



luty

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

listopad

Informatyk roku

Maria Pałka

czerwiec





Rok szkolny 2008/2009

Środa 13.50 - 14.50 klasy IIa, IIc, I, III
Czwartek 13.00 - 14.00 klasa Ib

Opiekun: Maria Pałka

Krystian Frelke i Łukasz Bitner

Beata Grzesik, Paulina Nędzołek, Michalina Porożyńska, Marlena Drewczyńska i Natalia Steinke

Michalina Porożyńska i Natalia Steinke


Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2008/2009

INFORMATYK ROKU

Proponujemy Ci zabawę, która pozwoli sprawdzić Twoje umiejętności z zakresu wykorzystania technologii informacyjnej. Każdego miesiąca (od października) w dziale Informatyka\Ćwiczenia pojawi się zadanie do wykonania. Opracuj zagadnienie w formie prezentacji (nie musi to być prezentacja multimedialna). Liczy się przede wszystkim pomysł i sposób wykorzystania komputera przy prezentacji problemu. Rozwiązanie zadania możesz przesłać drogą elektroniczną: mariapalka@wp.pl lub oddać osobiście. Szczegółowych informacji udziela Pani Maria Pałka oraz Sebastian Sass. Na koniec roku szkolnego sprawdzimy Twoje umiejętności w praktyce. Życzymy miłej zabawy w poszukiwaniu rozwiązań.
POWODZENIA!!!

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wojewódzki Konkurs Gazetek Szkolnych

Kuratorium Oświaty
w Bydgoszczy
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



czerwiec

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Maria Pałka

październik

Informatyk roku

Maria Pałka

czerwiec





Rok szkolny 2007/2008

Poniedziałek 13.00 - 13.50 klasy Ia, VIb
Piątek 13.00 - 14.00 klasa IIIc, IIc, Ic

Opiekun: Maria Pałka

Sebastian Sass

Sebastian Sass

Ewa Chyrkowska

Ewa Chyrkowska

Krystian Frelke i Sebastian Sass

Krystian Frelke i Sebastian Sass

Kamil Kotwica

Kamil Kotwica

Marta Gęsikowska i Karola Karpińska

Marta Gęsikowska i Karola Karpińska

Żaneta Zdun i Weronika Glazer

Żaneta Zdun i Weronika Glazer

Magdalena Kotwica i Monika Talaśka

Magdalena Kotwica i Monika Talaśka

Spotkania w Kawiarence Internetowej

Dziewczęta z klasy IIIc i Ic przeglądają nowości na stronie internetowej naszej szkoły

Krystian w Internecie i Tomek słucha muzyki


Dyżury uczniów - II semestr

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.30-7.45 ------ ------ Radosław Zblewski Dawid Sosnowski ------ ------
9.20-9.30 ------ ------ ------ ------ Radosław Zblewski Dawid Sosnowski
10.15-10.25 Krystian Frelke Sebastian Sass Agnieszka Górna Dorota Wysocka Bartek Mindak Krystian Rompalski Agnieszka Górna Dorota Wysocka ------
12.00-12.15 Michał Kwasigroch Karol Kominiak ------ Michał Kwasigroch Karol Kominiak ------ Paulina Bitner Marta Pałubicka
13.00-13.45 ------ ------ dyżur nauczyciela ------ ------


I semestr

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
10.15-10.25 Marlena Drewczyńska, Magda Kotwica ------ ------ ------ Natalia Steinke, Żaneta Zdun
11.15-12.00 dyżur nauczyciela ------ ------ ------ ------
12.00-12.15 ------ ------ Karol Brząkała, Jarosław Olszowy Agnieszka Górna, Dorota Wysocka Krystian Frelke, Sebastian Sass



Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2007/2008

INFORMATYK ROKU

Proponujemy Ci zabawę, która pozwoli sprawdzić Twoje umiejętności z zakresu wykorzystania technologii informacyjnej. Każdego miesiąca (od grudnia) w dziale Informatyka\Ćwiczenia pojawi się zadanie do wykonania. Opracuj zagadnienie w formie prezentacji (nie musi to być prezentacja multimedialna). Liczy się przede wszystkim pomysł i sposób wykorzystania komputera przy prezentacji problemu. Rozwiązanie zadania możesz przesłać drogą elektroniczną: mariapalka@wp.pl lub oddać osobiście. Szczegółowych informacji udziela Pani Maria Pałka oraz Paweł Robaczewski. Na koniec roku szkolnego sprawdzimy Twoje umiejętności w praktyce. Życzymy miłej zabawy w poszukiwaniu rozwiązań.
POWODZENIA!!!

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka


maj

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wojewódzki Konkurs Gazetek Szkolnych

Kuratorium Oświaty
w Bydgoszczy
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



czerwiec

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"

Maria Pałka

październik

Informatyk roku

Maria Pałka

czerwiec





Rok szkolny 2006/2007

wtorek 13.00 - 14.00 klasy IIa, IIb, IIc
środa 13.00 - 14.00 klasa IIIa

Opiekun: Maria Pałka


Agnieszka Górna, Daria Kulczyk, Dorota Chmara, Dorota Wysocka, Marta Pałubicka, Agnieszka Czerwińska i Iwona Mech
Paulina Nędzołek i Ewa Chmara
Ewa Chmara i Karolina Gostomska
Agnieszka Górna i Marta Pałubicka
Chłopcy z klasy Ic - Patryk Górecki, Bartek Lewandowski i Krystian Babiński
Daria Kulczyk, Angelika Gostomska i Agnieszka Czerwińska
Monika Kitowska, Iwona Mech, Monika Gołaś i Wioleta Rowińska
Dorota Wysocka, Agnieszka Górna, Dorota Chmara i Marta Pałubicka


Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2006/2007

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka



maj

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Bóbr"


Maria Pałka


październik

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wojewódzki Konkurs Gazetek Szkolnych

Kuratorium Oświaty
w Bydgoszczy
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



czerwiec


Wyniki konkursów:Kliknij w tym miejscu




Rok szkolny 2005/2006

Opiekun: Maria Pałka

Wtorek 7.40 - 8.10 klasy IIIa, IIa, IIb, IIc, IId
Wtorek 13.30 - 14.30 klasa IIIc - I półrocze


Ewelina, Sandra, Ania i Olka

• Kółko sympatyków Internetu

poniedziałek 16.00 - 18.00
środa 18.00 - 19.00
piątek 19.00 - 22.00
sobota 16.00 - 22.00




• Adam Kęskrawiec GG 7307947
• Martyna Kunca GG 5601240
• Przemek Jarecki GG 9352894
• Karol Łukaszewski GG 2579265
• Jakub Młodzik GG 1483420
• Maria Pałka GG 8591431
• Michalina Ziemińska GG 3049282
• Piotr Słupikowski GG 7789019
• Łukasz Spychalski GG 4246406
• Adrian Szymoniak GG 2387267
• Grzegorz Zwoliński GG 7219710
• Piotr Wiśniewski GG 6005504



Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2005/2006

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Przewodnik multimedialny po Gminie Gostycyn

Gmina Gostycyn
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



październik

Europejski Konkurs
"Europa w Szkole"

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



luty

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wojewódzki Konkurs Gazetek Szkolnych

Kuratorium Oświaty
w Bydgoszczy
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



czerwiec


Wyniki konkursów:Kliknij w tym miejscu




Rok szkolny 2004/2005

Opiekun: Maria Pałka

środa 12.50 - 14.00 klasy IIb, IIc, IId
czwartek 12.50 - 14.00 klasy IIb, IIc


Koło informatyczne -Paulina Brząkała i Paulina Augustyńska

Koło informatyczne - Adrian i Ewelina

Koło informatyczne - Paulina, Ania i Martyna


Konkursy informatyczne w roku szkolnym 2004/2005

Nazwa konkursu Organizator Miesiąc

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas II
"Najciekawsza prezentacja multimedialna"


Maria Pałka



maj

Europejski Konkurs
"Europa w Szkole"

Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



luty

Wewnątrzszkolny konkurs dla klas III
"Najciekawsza strona internetowa"



Maria Pałka


kwiecień

Wojewódzki Konkurs Gazetek Szkolnych

Kuratorium Oświaty
w Bydgoszczy
Maria Pałka
Dorota Rybczyńska
Emilia Grzempa



czerwiec


Wyniki konkursów:Kliknij w tym miejscu

Wstecz


Gimnazjum
im. Jana Pawła II
ul. Sępoleńska 12a
89-520 Gostycyn
tel. (052) 3346308
gostycyngim@op.pl

Logo


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie


Wnioski i uwagi dotyczące bezpieczeństwa w szkole, w drodze do szkoły zgłoś na maila dgiersz@wp.pl




Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

Logo

Mały poradnik życia




© Copyright 2005 by GwG - wszelkie prawa zastrzeżone!