Aktualności

Archiwum Newsów

Galeria

Plan lekcji nr 2
dla gim. i szk.podst.

Zmiany w planie

Kalendarium

Dokumenty

Wykaz podręczników

TIK

eTwinning

SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Przyjaciele szkoły :)


Patron

Historia szkoły

Dyrekcja

Grono Pedagogiczne

Rada Rodziców

Administracja

Dział techniczny

Dzwonki

Pedagog

Samorząd Uczniowski

Klasy


Nasi absolwenci


Koła zainteresowań


Redakcja

Kontakt


Linki dla nauczycieli

Linki dla uczniów

Linki dla rodziców

Pogoda



zobacz księgę gości

dopisz się do księgi






Rok 2006

Klasa IIIa - wychowawca Pani Emilia Grzempa

Klasa IIIa

Aleksandra Cyckowska, Daria Cyckowska, Sandra Fałczyńska, Agnieszka Grabowska, Karolina Grzeca, Kasia Henszczyk, Ewelina Karsz, Kamila Kleibauer, Natalia Kolasa, Ilona Korzeniewska, Jacek Korzeniewski, Szymon Kwasigroch, Emil Langowski, Ewelina Lebioda, Karol Nędzołek, Marek Olejnik, Ania Osipowska, Kinga Osowicka, Łukasz Spychalski, Paulina Talaśka, Ania Warmbier, Jacek Zacharzewski, Grzegorz Zwoliński

Klasa IIIb - wychowawca Pani Małgorzata Kunca

Klasa IIIb

Szymon Andrzejewski, Patrycja Czerwińska, Wojtek Domeracki, Piotr Donarski, Natalia Fiegel, Gabrysia Fortuńska, Łukasz Goede, Natalia Górska, Ilona Karnowska, Martyna Kończyńska, Patrycja Konkolewska, Paulina Konkolewska, Mateusz Nitka, Milena Podgórska, Łukasz Podgórski, Krzysztof Pruski, Piotr Słupikowski, Ewa Arleta Śmigel, Sandra Steinke, Grzegorz Straszewski, Magdalena Sucha, Robert Suwalski, Maciej Szufrajda, Monika Wasielewska, Dorota Żmich

Klasa IIIc - wychowawca Pani Ewa Świtała

Klasa IIIc

Aleksandra Berlińska, Izabela Brzakała, Anna Ciba, Barbara Drzycimska, Justyna Edwarczyk, Krzysztof Edwarczyk, Ewa Fiegel, Magda Gierszewska, Adam Grabowski, Sabina Hoffmann, Daniel Jagła, Kamil Jakusz-Gostomski, Sylwester Klamann, Adrian Kotwica, Natalia Lew-Kiedrowska, Sebestian Małecki, Joanna Michalak, Weronika Napierała, Karolina Sowińska, Daria Śpica, Bartosz Świetlik, Edyta Warnke, Piotr Weltrowski, Arkadiusz Wiese, Piotr Wiśniewski

Klasa IIId - wychowawca Pani Maria Żmuda

Klasa IId

Marta Anhalt, Tomek Dończyk, Waldek Górka, Łukasz Kociński, Ewelina Kołacz, Paulina Kołomyjska, Paweł Kołomyjski, Weronika Kotwica, Iwona Lutoborska, Karol Łukaszewski, Aneta Maciejewska, Krzysztof Maciejewski, Piotr Maciejewski, Marta Mindak, Jakub Młodzik, Marta Nowicka, Kamil Porożyński, Monika Raddatz, Kasia Sikorska, Agnieszka Suchomska, Angelika Szukalska, Agata Warczak, Łukasz Węgrzyn, Krzysztof Wiśniewski, Ania Wysocka

Wstecz


Gimnazjum
im. Jana Pawła II
ul. Sępoleńska 12a
89-520 Gostycyn
tel. (052) 3346308
gostycyngim@op.pl

Logo


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gostycynie


Wnioski i uwagi dotyczące bezpieczeństwa w szkole, w drodze do szkoły zgłoś na maila dgiersz@wp.pl




Rodzina Szkół noszących imię Jana Pawła II

Logo

Mały poradnik życia




© Copyright 2005 by GwG - wszelkie prawa zastrzeżone!